Kontakt

Kontakt

fjadmin1

Kontaktna oseba v vaši regiji

Prosimo, kliknite na ustrezno območje na zemljevidu.

Ansprechpartner - Fritz Jeitler Futtermittel Slovenija
Ne poznate kontaktne osebe v terenski službi podjetja Fritz Jeitler Futtermittel GmbH? Pokličite ali pošljite e-pošto in z veseljem vam bom pomagal!

Ing. Johannes Höller, vodja terenske službe
Tel: +43-664-2335969
E-Mail: johannes.hoeller@fritzjeitler.com

Slovenija


DI Sebastijan Urbanic
+386-41-733974
sebastijan.urbanic@fritzjeitler.com

Strokovnjak za krmo za:
Prašiče, Perutnino, Govedo

DI Uros Vrabelj
+386-64-244800
uros.vrabelj@fritzjeitler.com

Strokovnjak za krmo za:
Perutnino, Govedo

DI Matjaz Kekec
+386-41-578919
matjaz.kekec@fritzjeitler.com

Strokovnjak za krmo za:
Prašiče, Perutnino, Govedo

Stiki v pisarni


Lisa Marbler
+43-3115-28929
lisa.marbler@fritzjeitler.com

Dejavnosti:
Sprejem in logistika

Daniel Posch
+43-3115-28929-15
daniel.posch@fritzjeitler.com

Dejavnosti:
Nakup blaga in skladišče

Isabella Loidl
+43-3115-28929-13
isabella.loidl@fritzjeitler.com

Dejavnosti:
Izdajanje računov in končna krma

Katharina Jeitler
+43-3115-28929-16
katharina.jeitler@fritzjeitler.com

Dejavnosti:
Finance